Whatsapp İletişim     0530 234 78 80
×
ÜRÜN KATEGORİSİ
Gentaş Gentaş marka werzalit
Hakkımızda


ABBASLAR ÇELİK EŞYAolarak 1997 Yılından itibaren , Eğitim araç ve gereçlerinde kalitenin öncülüğünü yapan bir aile şirketidir. Çağdaş teknoloji donanımına sahip olan firmamız metal okul sırası ürünlere CNC tam otomatik makinelerle şekil verip, üstün kalite anlayışı içinde robot teknolojilerle kaynak ve boya işlemleri yapılarak ürünler tamamlanmaktadır. Modern teknolojilerin güvenliğinde, Dünya Kalite Standartlarında Avrupa Norm'larına uygun olarak üretim yapılmaktadır. Boya kalitesi beyaz eşya sektörüyle eş değerdedir.

Artan talep karşısında üretim kapasitesini artırıp 1700 m2 alandan 6500 m2 alana taşınan üretim hızı ile teknolojiye ayak uydurarak kaliteli ve dayanaklı ürünler sunmaya devam etmeyi amaçlamıştır. Her geçen gün ürün sayısını artıran Penguen Okul Gereçleri, ürettiği çeşitli model ve ebatlardaki okul sırası, yemekhane masa sandalyesi ürünlerini; sağlamlığı, estetiğin ve güvenin eseri olarak siz eğitim kurumlarına sunmaktadır.

Penguen Okul Gereçleri, modern teknikler ve ileri üretim teknolojileri ve fabrikasyon yöntemleri kullanarak Uluslar Arası Kalite Standart'ına üretimi gerçekleştiren yaşam alanlarınızda size özel mimari çözümleri dilediğiniz görünümle sunmak ve eğitimcilerimize, öğrencilerimize çağdaş, ekonomik, fonksiyonel ve estetik mekanlar tasarlayıp yenilikler getirmeyi kendine İlke edinmiştir...

KALİTE BELGELERİMİZPenguen Okul Gereçleri, Türkiye´nin ilk yerli kalite garanti markası olan "GERSCHE" belgesini aldı.

6502 Sayılı Tüketici Kanunlarına tam riayet eden firma kurum/kuruluşlara verilen GERSCHE  Kalite Sertifikası  standartları arasında; kalite, ürün-hizmet, personel, çevre ve temizlik, fiyatlandırma politikaları, analiz ve iyileştirme gibi kriterlerin değerlendirilmesi ile sonuçlandırılan belgelendirme ile PENGUEN OKUL GEREÇLERİ, direk tüketici endeksli çalışan GERSCHE tarafından da hizmet kalitesi belgelenmiş oldu. Tamamen yerli kriterlere göre tespiti yapılan çalışmalar neticesinde PENGUEN OKUL GEREÇLERİ sektöründe bil ilki gerçekleştirmiştir.Yaşam alanlarınızda size özel mimari çözümler üretiyoruz.
Mağaza: Eski Sanayi Bölgesi 6001.Cad. No:16 Kocasinan/KAYSERİ/TÜRKİYE
Fabrika: Organize Sanayi Bölgesi 37.Cad No :3 Melikgazi/KAYSERİ/TÜRKİYE
Copyright © 2018 Penguen Okul Gereçleri_ ABBASLAR SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.